Reklama
Jaroslav Svoboda

To jsem si včera zase článkem o plameňácích zavařil…

15. 03. 2017 9:09:37
Napsal jsem to za sebe a napsal jsem to upřímně. Vůbec jsem netušil, jakou spustím lavinu souhlasů, nesouhlasů, narážek, udávek i otevřeného vyhrožování ...

Prosím, berte mne jako člověka, který zaplaťbůh má už nějakých dvacet let pocit, že může říci svůj svobodný názor, a že ho za to nikdo nezavře. Nejsem politik, abych od řečnického pultu sděloval, mnohdy fiktivní, naivní, populistický, i cíleně vědomě špatný a lživý názor lidu, nebo jak je teď populární ... názor voličů.

Svým příspěvkem jsem jen chtěl říct, že pokud v mediích proběhne zpráva, že nácek ubil bejsbolkou bezdomovce, potom by stejným tempem a se stejnou intenzitou měla proběhnout i informace, že prostě toho zooptáka ubili naši romští dětští spoluobčané. Nic víc, a nic méně.

Vzpomínáte na Jihlavu? Parta dementních blbců škrtila šňůrou od počítače šestnáctiletou holku. Pak ji vyhodili z okna, dorazili a hodili do popelnice. A teď vážně... co kdyby to byli třeba Afričani, co se u nás nestihli na uprchlické vízum ani ohřát? Taky by ta informace byla stejná? Stejně podaná? Já se vážně bojím, že ne.

Podstatou toho o čem píšu, je snaha domoci se objektivnosti a spravedlnosti. Nic víc nechci. Pište o bílých tuzemských hajzlech, ale stejně tak prosím pište i těch druhých hajzlech. Zlo by mělo být vždy pojmenováno, ale nikdy bychom na jeho podstatu neměli hledět rozdílným pohledem. Je to samé zlo jednou větší a jednou menší?

Proč, když se věnuji českým bílým psychopatům, to nikoho nedráždí? Ale jen když chci to samé od jiných etnik, tak mi lidé píšou, že si mě najdou a že poznám zač je toho loket? Připadám si jako ve zlidovělé hlášce ochránců přírody: "zabij bobra, zachráníš strom" ...:)

Zvyšte článku karmu!
Autor: Jaroslav Svoboda | | karma: 48.63 | přečteno: 12636 ×
Facebook Twitter Google Plus

Diskuse

Vstoupit

V diskusi je 45 příspěvků.
Poslední z 22. 3. 2017, 8:11

Poslední články autora
PŘEJÍT NA ÚVODNÍ STRÁNKU iDNES.cz
Reklama